ZuluTrade

Одним з найбільших сервісів з надання послуг онлайн-торгівлі визнана торгова платформа ZuluTrade. Цей сервіс допомагає збирати торгові сигнали самих кращих трейдерів на валютному ринку Форекс по всьому світу.

ZuluTrade об'єднує більше, ніж 1200 сигналів провайдерів.

Провайдер сигналу – це той трейдер, який займається торгівлею або на демо, або на реальному рахунку у свого брокера. Програма просто транслює торговий сигнал вибраного провайдера і дозволяє використовувати автоматичну або напівавтоматичну торгівлю.

Простими словами, один трейдер торгує, а інші копіюють його операції.

Але при цьому всі, хто використовує автоматичну торгівлю, спокійно можуть почати торгувати самостійно. Торговий сигнал в даному випадку є не більш ніж «радою» для трейдера. Йому належить самостійно вирішити, дотримуватися сигналів вибраного провайдера або ґрунтуватися на власних прогнозах.

Користуючись ZuluTrade, трейдер може для початку спробувати поторгувати на демонстраційному рахунку. Таким чином, без ризику для своїх грошових коштів трейдер має можливість протестувати провайдера. Сигналів провайдерів досить багато з-за великої кількості трейдерів, які співпрацюють з компанією ZuluTrade. Вони можуть бути як від спекулянтів, які торгують у Канаді, так і від людини, що живе на сусідній вулиці.

При виборі, за чиїм сигналами торгувати, слід орієнтуватися на статистику виграшів/програшів цього провайдера.

Автоматична торгова платформа ZuluTrade вивела автоматизовану торгівлю на новий рівень. Трейдер, який торгує за допомогою цієї платформи, може бути впевнений, що емоції не завадять йому до укладення прибуткових угод. Кінцевий результат торгівлі при правильному виборі провайдера сигналів буде тільки рости. Ефективні підписки допоможуть трейдеру отримувати прибуток з дня у день. І, що найголовніше, відтепер немає необхідності постійно сидіти над моніторами і стежити за графіками.

Для того щоб трейдерам було зручніше обирати собі провайдера, торгова платформа ZuluTrade створює їх рейтинг. Це дозволяє клієнту ZuluTrade оцінити ефективність роботи кожного із запропонованих провайдерів і вибрати оптимально підходить. Крім цього, для всіх охочих відкрита інформація про кількість передплатників даного провайдера. Таким чином, перед остаточним вибором можна подивитися, яким чином відбивалася торгівля провайдера на депозитах простих трейдерів.

Ще один плюс цього торгового терміналу – спеціально розроблена система тестів котирувань. Завдяки їй трейдер може тестувати складений портфель угод до того моменту, як розпочнеться торгівля.

Цей торговий термінал працює без обов'язкового скачування і установки на комп'ютер – досить використовувати будь-який інтернет-браузер.

Читай також: