TradeMaster

Програмне забезпечення, що дозволяє приватному трейдеру день у день приймати участь у всіх подіях, які відбуваються на валютному ринку Форекс, зараз пропонується в дуже великому асортименті.

Однією з кращих торгових платформ визнана платформа TradeMaster. Саме вона містить у собі всі необхідні функції для того, щоб трейдер міг комфортно працювати на валютному ринку. Вона дозволяє здійснювати операції з продажем або купівлею безпосередньо, не використовуючи посередника. До того ж, торговий термінал TradeMaster має великий асортимент торгових інструментів, необхідних для торгівлі на фінансовому ринку. Багато з них дозволяють трейдеру максимально точно визначати, що відбувається на біржі в даний момент.

Одне з найбільших переваг для тих, хто використовує торговельний термінал – це можливість автоматизованої торгівлі. Всі торговельні операції за бажанням трейдера можуть здійснюватися автоматично, шляхом копіювання угод інших трейдерів (провайдерів), які показують хороший результат.

Ця програма відмінно підійде тим, у кого просто не вистачає часу на самостійний аналіз ситуації на ринку і ставки.

Скачати платформу TradeMaster

Торговий термінал TradeMaster веде торгівлю згідно з заданим трейдером параметрами. Вибирати провайдера трейдер може виходячи з особливостей стратегій. Але наскільки б він не був упевнений в тому, що провайдер торгує правильно, він повинен готувати себе до можливого ризику. Автоматична торгівля часом може призвести до невеликих програшів.

Дана платформа може самостійно підлаштовуватися під незначні зміни на валютному ринку. Реакції поєднуються з повною автоматизацією всіх укладених угод, пов'язаних з купівлею-продажем. В алгоритмі програми прописано використання найновіших методів аналізу та розробки торгових стратегій. Саме ця деталь і забезпечує цілеспрямовану, ефективну торгівлю.

Є ще один варіант того, як трейдер може здійснювати свою торгівлю. Він може використовувати звичний для нього торговий термінал і одночасно торгувати на TradeMaster. Це дуже зручно: трейдер може відкривати позиції з допомогою однієї торгової платформи, а закривати вже через іншу.

Конфігурація платформи залежить від того, як грає трейдер. Він може зробити її максимально комфортною, вибравши ті інструменти і функції, які будуть більш ефективні при його стратегії торгівлі.

В ній можна змінювати, починаючи з торгових пар і закінчуючи графікою інтерфейсу. Можна включати або відключати деякі модулі. За допомогою TradeMaster можна працювати з ринком Forex, ф'ючерсами, фондами, акціями, СFD та опціонами.

Розробники цього торгового терміналу отримали всі необхідні дозволи для того, щоб платформу можна було застосовувати трейдерам.

Читай також: