T8 Double – індикатор для новачків ринку

Індикатор, про який я хочу вам сьогодні розповісти, заснований на алгоритмі, що дозволяє генерувати високоточні сигнали на відкриття торгових позицій. T8 Double — індикатор для новачків ринку, оскільки він дуже простий у застосуванні і не вимагає досвіду і глибоких знань трейдера. Втім, до такого роду інструментів технічного аналізу можна віднести будь стрілочний індикатор. Для того, щоб по ньому торгувати, потрібно спочатку завантажити відповідний файл і розмістити його в каталозі МТ4.

Робота з налаштуваннями

Якщо відкрити вкладку «Вихідні параметри», то можна побачити, що індикатор для новачків ринку T8 Double має досить багато змінних. Але вони не повинні викликати проблем, тому що доступні для розуміння.

Поговоримо про кожного з параметрів.

Для початку треба вказати індикатору, скільки свічок в історії потрібно використовувати для розрахунків. Для цього є параметр «History».

«Time-Frame» — тут треба прописати той таймфрейм, на якому ведеться торгівля.

Якщо ми хочемо, щоб індикатор у своїх розрахунках застосовував згладжування, то активуємо функцію «Interpolate».

«T8-Period — це період, який використовується в розрахунках. Він залежить від ТФ.

«T8-Price» тут вибираємо тип ціни для розрахунків.

Увімкнути або вимкнути відображення сигнальних стрілок на графіку можна за допомогою параметра «Show-Arrows».

Два параметра «Alerts-Message» і «Alerts-Sound» призначені для налаштування сповіщень про сигнали. Це може бути повідомлення або звук.

Торгівля по індикатору T8 Double

Давайте подивимося на графік:

Я думаю, що навіть інтуїтивно можна зрозуміти, коли варто відкривати торговий ордер.

Купуємо в тому випадку, якщо колір лінії змінився: був червоний став зелений. На графіку з'явилася стрілка, спрямована вгору і має зелений колір.

Для того, щоб продати, треба побачити на графіку зворотне зміна кольору, тобто з зеленого на червоний. Також має з'явитися червона стрілка вниз.

Закривати ордера з метою зафіксувати профіт можна при появі сигналу в протилежному напрямку. Стоп рекомендується встановлювати, орієнтуючись на найближчий екстремум (при купівлі — мінімум, при продаж — максимум).

Спробуйте торгівлю по цьому індикатору спочатку на демо рахунку. Якщо вона буде стабільно прибутковою, то можна переходити на реальну торгівлю.

На закінчення хочу зазначити, що індикатор для новачків ринку, про який я вам сьогодні розповіла, є універсальним інструментом аналізу. А це означає, що його можна використовувати в торгівлі будь-якими валютними парами. Обмежень по ТФ теж немає.

T8_DoubleСкачать

Інга Федорова

29.01.2020

Читай також: