Скрипти форекс

Для підвищення якості технічного аналізу трейдери використовують індикатори. А для автоматичного трейдингу застосовуються радники. Однак є ще група інструментів, які можуть бути дуже корисні трейдеру – це скрипти форекс. Вони являють собою спеціальний програмний код, який дозволяє вирішити конкретні завдання. Про цих помічників трейдера я і хочу сьогодні розповісти.

Як встановити, використовувати і редагувати скрипти форекс в МТ4

В торговому терміналі за умовчанням встановлено декілька скриптів. Знайти їх просто. У вікні «Навігатор» натискаємо «Скрипти». Після цього з'явиться список доступних скриптів:

Вибираємо потрібний нам інструмент, і щоб він почав працювати, клікаєм по ньому двічі.

Але той набір скриптів, який є в торговому терміналі, як правило, не задовольняє потреби трейдера в рішенні тих або інших завдань. Потрібні форекс скрипти можна знайти в мережі або замовити програмісту, якщо не володієте знаннями для самостійного створення програмного коду.

Для установки додаткового скрипта в МТ4 робимо наступним чином. Копіюємо файл і вставляємо його в папку «Scripts» торгового терміналу. Її можна знайти так: «Файл» – «Відкрити каталог» – «MQL4».

Якщо бажаєте видалити скрипт, то для цього потрібно клікнути по графіку правою кнопкою і вибрати «Видалити скрипт»:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви володієте навичками роботи з мовою програмування MQL4, то, при бажанні, можете внести які-небудь зміни в код скрипта. Для цього треба натиснути правою кнопкою по скрипту і вибрати в меню «Змінити»:

Після цього відкриється вікно вбудованого в торговий термінал редактора MetaEditor, де і можна здійснити всі необхідні зміни:

 

 

 

Скачати скрипти форекс

На закінчення статті я хочу вам запропонувати кілька вельми корисних скриптів. Ті з них, які вас зацікавлять, можна завантажити та встановити торговий термінал.

Переклад торгових ордерів в безубиток є важливою складовою багатьох торгових стратегій. Для того, щоб полегшити цей процес, особливо при відкриття великої кількості ордерів, можна використовувати відповідний скрипт.

Завантажити скрипт «Переклад ордерів в безубиток»:

perevod_v_bezubytok

Для успішної торгівлі необхідно дотримуватися правила маніменеджмента. Контроль за обсягом угоди допоможе вам здійснити скрипт, який розрахує його, виходячи з максимально можливого ризику. Цей параметр встановлюється в налаштуваннях скрипта.

Завантажити скрипт «Розрахунок лота»:

raschet_lota

А ці скрипти форекс дозволять закрити всі торгівельні ордери при досягненні ними визначеної сумарного прибутку або збитку. Їх значення попередньо треба встановити у параметрах скриптів – General_Loss і General_Profit.

Завантажити скрипт «Закриття ордерів при досягненні загальної прибутку»:

close_general_profit

Завантажити скрипт «Закриття ордерів при досягненні загального збитку»:

close_general_loss

Скрипт для побудови сітки ордерів підійде тим, хто практикує таку торгівлю. Для його використання потрібно встановити необхідні параметри: розмір лота, кількість торгових ордерів, крок або відстань між ордерами в пунктах, розміри стоп-ордера і тейк-профіту. Також при необхідності можна вказати загальний розмір прибутку або збитку, при досягненні якого скрипт закриє всі ордери.

Завантажити скрипт для установки сітки ордерів:

setka_orderov

Інга Федорова

13.02.2017

Читай також: