Огляд брокерів

У цій статті хочу поговорити про такому важливому питанні для трейдера, як вибір брокера. Якщо підходити до нього серйозно, то перш, ніж відкрити торговий рахунок, треба отримати всю необхідну інформацію про компанії, що надають брокерські послуги. Іншими словами, зробити для себе огляд брокерів і вибрати того, хто відповідає певним критеріям. Це дозволить забезпечити комфортне торгівлю і збереження коштів.

На що звернути увагу при виборі брокера

Мабуть, почати треба з визначення авторитетності брокера. Критеріями цього можуть служити тривалість його роботи, відгуки клієнтів, публікації в ЗМІ. Далі необхідно ознайомитися з реєстраційними документами компанії. Уважно прочитати договір брокера з клієнтом, вас повинно в ньому все влаштовувати. Потім вивчаємо умови для торгівлі у конкретного брокера: типи торгівельних рахунків, мінімальний розмір депозиту, кредитне плече, спреди, набір інструментів для торгівлі, торгова платформа, варіанти поповнення депозиту і виведення зароблених коштів. Важливе значення має і якість роботи технічної підтримки: доступність, оперативність, професіоналізм.

Порівняльний огляд брокерів

 

Fort Financial Services. Ця компанія надає свої послуги з 2010 року. Має міжнародну брокерську ліцензію. Офісу в Росії немає. Досить великий вибір інструментів для торгівлі. Мінімальний депозит 10 доларів. Максимальне плече 1:1000. Кілька торгових платформ. Різні варіанти введення/виведення коштів. Низькі спреди. Однак з боку клієнтів спостерігаються претензії щодо виконання ордерів, роботи підтримки і виведення засобів.

 

Maximarkets. Цю компанію я включила в свій огляд брокерів, тому що вона має відмітні особливості. Насамперед хочеться відзначити, що у Maximarkets є свідоцтва про реєстрацію та юридичному статусі, входить в Асоціацію російських банків і Асоціації регіональних банків. У складі Наглядової ради Maximarkets шановні у фінансовій сфері люди. У 2013 році компанія була удостоєна нагороди Bankir.Ru «Найбільш інформаційно активний Форекс брокер». Всі ці факти є підтвердженням серйозності та надійності компанії. Що стосується торгових умов, то вони цілком комфортні. Понад 500 торгових інструментів, спреди від 2 піпсов. Ордери виконуються миттєво. Техпідтримка завжди готова допомогти. Проблеми при введенні/виведенні коштів відсутні, при чому зробити це можна різними способами. Ще хотіла б відзначити високу якість прогнозів, аналітики і сигналів. Це реальна допомога трейдерам. До недоліків (і то, лише умовно) я б віднесла розмір мінімального депозиту, який складає 500 доларів.

FreshForex. Брокер вже з досить великою історією, що працює на ринку подібних послуг з 2004 року. Має офіс у Москві і регулятора КРОУФР. Розмір мінімального депозиту не встановлено, що рекомендується, – 200 доларів. Спреди, фіксовані від 2 пунктів і плаваючі від 0,9 пункту. Кредитне плече до 1:1000 (чесно кажучи, мене це насторожує). Непогана аналітика і навчальна програма для новачків ринку. Однак моніторинг відгуків про брокера показує існування проблем з виконанням ордерів. В цілому вважаю можливим розгляд цієї компанії для відкриття торгового рахунку.

В останні роки зростає популярність торгівлі опціонами. Хочу трохи поговорити і про це. Огляд брокерів, що надають подібні послуги, припускаю зробити в наступній статті.

Інга Федорова

03.04.2016

Читай також: