NinjaTrader

Для тих, хто використовує NinjaTrader, відкриваються великі перспективи в торгівлі на валютному ринку . Ця торгова платформа підійде як досвідченим трейдерам, так і тим, хто тільки починає свою роботу на Форекс.

Неважливо, який інструмент торгівлі вибере трейдер – ф'ючерси, валюту або акції. За допомогою NinjaTrader йому буде досить просто керувати ними. Цей термінал надає всі можливості для збільшення свого прибутку. Це робиться за рахунок функціональності і гнучкості торгової платформи. Велика база аналітичної інформації, своєчасне оновлення економічних новин – все це сприяє збільшенню ефективності торгівлі трейдера.

До того ж, NinjaTrader є торговою платформою останнього покоління, яка розроблена з урахуванням усіх змін у сфері торгівлі на валютному ринку. Враховується як створення стратегії, так і автоматизація і тестування.

Існує два варіанти торгової платформи:

  • Базова NinjaTrader;
  • Розширена NinjaTrader.

Базовий варіант – це набір основних можливостей торгової платформи, а розширений сождержит додаткову можливість автоматичної торгівлі. У тих випадках, коли немає необхідності використовувати автоматичний режим торгівлі, можна завантажити програму у вільному доступі і торгувати абсолютно безкоштовно. У тому разі, коли існує необхідність торгувати за допомогою автоматики, трейдеру потрібно замовляти повну версію програми.

Переваги NinjaTrader

  • Цілодобова робота підтримки;
  • Безкоштовне використання демонстраційного рахунку;
  • Можливість виставлення трейлінг стопів;
  • Можливість автоматичної торгівлі.

Торговий термінал Ninja Trader на сьогодні є самим відомим торговим терміналом. Крім перерахованих вище факторів, на його популярність впливає стабільність роботи даної торгової платформи. Саме тому вона підходить будь-якої категорії трейдерів.

Торговий термінал відразу підключається до всіляких біржовим майданчикам. Це повністю виключає можливість впливу з боку посередників. На виконання торгового ордера будуть впливати тільки характеристики активності та ліквідності трейдерського активу.

Часто візитною карткою платформи NinjaTrader називають графіки. З ними користувачеві було зручно працювати. Все максимально просто: і додавання нових елементів, і робота з технічним аналізом.

Крім того, в арсеналі цього торгового терміналу є два унікальних інструменту – Level II і SuperDOM.

SuperDOM – це «біржовий стакан», який використовується для проведення постійного моніторингу всіх реальних пропозицій на валютному ринку. За його допомогою можна відразу і виставляти ордер.

А Level II призначений для того, щоб трейдер міг бачити все ордери, виставлені іншими трейдерами. Така функція стане корисною тим, хто займається скальпінгом і хто хоче виконувати власні великі заявки за вигідною ціною.

Скачати NinjaTrader

 

Читай також: