Інформаційні індикатори

У цій статті я хочу розповісти про особливу групі інструментів трейдера – це інформаційні індикатори. Вони відрізняються від звичайних індикаторів, що використовуються в торгівлі, тим, що не подають сигналів для відкриття позиції, однак надають дуже корисну інформацію, яку можна і потрібно використовувати в процесі аналізу ринку, створення торгової стратегії і в ході торгівлі. Інформаційних індикаторів досить багато. І кожен з них виконує своє завдання. Наприклад, такий індикатор може допомогти вам дотримуватися мані менеджмент, надасть всю необхідну інформацію по торгівлі і статистикою, сповістить про важливі економічні події, вважатиме прибуток і збитки за відкритими позиціями і багато іншого. Іншими словами, інформаційні індикатори полегшують торговельну життя трейдера. І якщо є можливість ними скористатися, то чому б це не зробити. Сьогодні я хочу розповісти вам про двох інформаційних індикаторах.

Інформаційний індикатор Simple Chart Navigation

Як можна здогадатися з назви, він дозволяє здійснювати швидку навігацію по графіку. А це іноді дуже необхідно, при чому не тільки для аналізу ринку з метою прийняття торгового рішення, але і при створенні торгової системи на підставі історичних даних. Виглядає цей інформаційний індикатор так:

У вікні навігатора потрібно вибрати валютну пару, яка вас цікавить, таймфрейм, дату, час і натиснути кнопку «стрибок». Червона вертикальна лінія покаже вам саме те місце на графіку, куди ви хотіли потрапити. Дуже зручно у використанні. Рекомендую.

Завантажити інформаційний індикатор Simple Chart Navigation можете за посиланням нижче:

SimpleChartNavigator

Інформаційний індикаторCandle Body Size

Це теж корисний помічник для трейдера. Особливо він стане у нагоді тим, у кого торгова стратегія заснована на свічковому аналізі.

Цей інформаційний індикатор відображає розмір тіла кожної свічки в пунктах. При чому для зручності – в двох кольорах. Цифри синього кольору – розмір тіла бичачої свічки, червоного кольору – ведмежою свічки. Переглядаючи дані індикатора можна легко визначити ступінь волатильності на ринку. Також цей інформаційний індикатор може використовуватися в різних графічних побудовах.

Якщо вас зацікавив інформаційний індикатор Candle Body Size, то пропоную посилання для скачування:

Сandle_body_size

Інформаційні індикатори дозволяють трейдеру відчувати себе більш комфортно в торговому терміналі, тому настійно рекомендую їх використовувати.

Інга Федорова

24.05.2016

 

 

Читай також: