Індикатор USDX

USDX відповідає за розрахунок індексу долара. Називають його ще DXY. У своїй роботі він може використовувати наступні валютні пари:

  • EUR/USD;
  • USD/JPY;
  • GBP/USD;
  • USD/CAD;
  • USD/CHF;
  • USD/SEK.

Індикатор USDX використовує свою формулу для розрахунку індексу долара. Результатом обчислень стає показник індексу долара, який бере участь у торгах на біржі ICE. Вперше індекс був представлений в 1973 році, тоді його початкове значення дорівнювало 100. Правила розрахунку індексу поміняли в 1999 році, що було пов'язане з введенням євро на фінансові ринки.

Графічно індикатор відображається у вигляді свічок для MetaTrader 5 і ліній на торговельну платформу MetaTrader 5. В обох варіантах можна прибирати і налаштовувати ковзні середні. Показується індикатор в окремому вікні графіка і буде корисний при дослідженні валютної пари з доларом.

Як вже писалося вище, індикатор може працювати як з МТ5, так і з МТ4, але краще все-таки версія для МТ5. У другій версії терміналу індикатор пропонує трейдеру більш точний і швидкий розрахунок результату.

Індикатор легко модифікується під розрахунок і відображення будь-якого валютного індексу.

У нього досить багато вхідних параметрів, і деякі з них можуть застосовуватися в обох платформах, а деякі тільки в МТ4 або МТ5.

В обох можна використовувати:

IndexPairs – назви валютних пар. Наступний параметр – IndexCoefficients – коефіцієнти валютних пар. IndexInitialValue, початкове значення, необхідне для розрахунку індексу, за замовчуванням воно прописано так: 50.14348112. MA_Period1 –це період ковзної середньої, для відключення необхідно змінити зі стандартного значення 13 до 0. Ще один параметр – MA_Mode1 – метод розрахунку для першої ковзної середньої. А метод розрахунку другий ковзної середньої позначається як MA_Mode2.

Для MT4 існує всього один вхідний параметр:

USDX_PriceType — це тип ціни для відображення USDX. Його значення можна прописувати по-різному.

Для терміналу MT5:

MaxBars – максимальне число барів, які буде використовувати індикатор у своїх розрахунках.

І типи цін для першої ковзної прямий – MA_PriceType1, і другий – MA_PriceType2.

Ці ковзні середні є додатковою перевагою індикатора.

Читай також: