Індикатор TzPivots

TzPivots працює тільки якщо його приєднувати до графіку з таймфрейм H1 або ще нижче.

Він призначений для відображення півот-точок і ліній опорів і підтримки внутрішньої торгівлі. Індикатор розраховує їх за власним методом, а бере за основу попередню торговельну сесію.

Трейдер може використовувати отримані лінії для визначення часу, коли йому варто входити або виходити з позицій. Індикатор працює як з торговою платформою MetaTrader 4, так і з MetaTrader 5. Це дозволяє всім радникам, підключеним до даних терміналів, використовувати необхідні дані.

У індикатора кілька вхідних параметрів, деякі з них змінювати не рекомендують. Часовий пояс терміналу відображає параметр LocalTimeZone. За замовчуванням там виставлено 0, але якщо трейдер веде торги, приміром, з Нью-Йорка, то параметр варто змінити на -5.

Другий параметр – DestTimeZone. Часовий пояс торгової сесії, в якій трейдер торгує. Стандартне значення – 0, і якщо торги ведуться на Лондонській торговельній сесії, то трейдеру варто залишити його без змін.

Всі інші параметри відповідають за зміну візуального представлення ліній. Їх чіпати не потрібно.

Якщо трейдер має досвід торгівлі і знає про півот-точках, лініях підтримки і опору, цей індикатор не викличе у нього ніяких питань.

Центральна лінія півот – це точка, де розворот більш імовірний. Лінії опору і підтримки зменшуються в силі, коли перебувають далеко від центральної лінії. Від її слабкості залежить реальність пробою.

Читай також: