Індикатор TriggerLines

Ковзні середні з роками не втрачають своєї популярності. Вони є складовими багатьох торгових стратегій. При чому використовуються як класичні варіанти МА, так і індикатори, створені на їх основі. Сьогодні я вам розповім про один з них – це TriggerLines.

Параметри індикатора

На графіку інструменту він відображається у вигляді двох ліній. Перша з них – це SMA з заданим періодом. А друга має зсув по горизонталі щодо першої лінії. І тому є більш згладженої. Виходячи з цього в налаштуваннях передбачено 2 параметра.

Період першої ковзної середньої можна задати за допомогою параметра Rperiod. А другий зсув лінії по відношенню до першої – з допомогою параметра LSMA_Period.

При цьому хочу попередити, що для підвищення якості сигналів для великих таймфрейм треба встановлювати більш високе значення Rperiod, а для дрібних ТФ – низьке.

Що стосується параметра LSMA_Period, то його теж треба підбирати в залежності від методу торгівлі. Чим більше значення параметра, тим більше відстань між лініями. Їх перетин є однією з умов входу в ринок. А це означає, що занадто великий зсув може призвести до запізнювання сигналу, що, звичайно, небажано. Тому при короткостроковій торгівлі лінії повинні знаходитися близько одне до одного.

Відкриття торгових угод

Індикатор TriggerLines формує два види сигналів: перетин ліній і зміна їх кольору.

Відкриваємо ордер на покупку, якщо друга лінія (зі зміщенням) перетинає першу лінію знизу-вгору. При цьому спостерігається зміна їх кольору з червоного на синій).

Відкриваємо ордер на продаж, якщо друга лінія (зі зміщенням) перетинає першу лінію зверху-вниз. При цьому їх колір змінюється (з синього на червоний).

Важливе зауваження: цей індикатор не призначений для торгівлі під час флет. Він, звичайно, буде формувати сигнали і в цій ситуації, але частка помилкових буде дуже висока. Тому при флете краще ігнорувати сигнали індикатора.

Взагалі кінцевий результат від торгівлі за сигналами TriggerLines багато в чому залежить від оптимального підбору значень параметрів в налаштуваннях. Зробити це треба на демо рахунку з урахуванням таймфрейма і особливостей валютної пари. До речі, помічено, що цей інструмент теханализа дозволяє прибутково торгувати за однієї умови. Кількість свічок між локальним максимумом і мінімумом повинно бути більше значення параметра Rperiod.

Скачати Triggerlines

Інга Федорова

08.08.2018

 

 

 

 

Читай також: