Індикатор Laguerre

Головне завдання індикатора Laguerre при роботі на біржі – досить оперативно графічно відображати для обраної валютної пари на ринку поточну трендову лінію. Але цей індикатор, на відміну від безлічі інших, написаний з застосуванням стандартних індикаторів, які закладені в терміналах MetaTrader.

При використанні даного індикатора трейдер може максимально оптимізувати свою роботу. Це відбувається за рахунок заміни графіка наочною інформацією. Крім цього, даний індикатор дозволяє досягати максимально можливого прибутку при здійсненні торгівельних операцій з валютними парами. Також він допомагає мінімізувати витрати, які можуть бути пов'язані з відсутністю у брокера потрібної вам інформації.

Скачати Laguerre

 

Робоча зона індикатора Laguerre ділиться на дві області, у кожної з них своє призначення. Перша частина призначена для відображення гістограм всіх останніх зафіксованих коливань обраної валютної пари по операціях.

Друга частина робочої зони застосовується для того, щоб відображати поточну трендову лінію. Ще її використовують, щоб здійснювати аналіз загальної ситуації, що склалася навколо використовуваної валютної пари. Часто є інструментом надання трейдеру всієї необхідної графічної інформації, яку він може використовувати для успішного планування майбутніх операцій.

Цей індикатор спрощує вибір правильного моменту для входу на валютний ринок Форекс і своєчасного виходу з нього.

В індикаторі є два робочі параметри: «gamma» і «CountBars».

Перший використовується для коригування коефіцієнта, який може вплинути на розрахунок лінії, що будується графіком. Його стандартне значення дорівнює 0,7, а лінія графіка при такій позиції буде мати дуже маленька кількість точок зламу. Крім збільшення достовірності переданої інформації, такий розклад може трохи зменшити оперативність реакції Laguerre на різку зміну курсу валюти торгувався.

Другий параметр називається «CountBars». Він призначений для того, щоб регулювати кількість барів, необхідних індикатору для обробки інформації. За замовчуванням задається значення 950, а якщо задати більше значення, точність побудови трендової лінії також збільшиться у кілька разів.

Аналогічно першому параметру, ці дії можуть призвести до появи ризикованою ймовірності пропустити оптимальну позицію для здійснення валютних операцій.

Читай також: