Індикатор Fisher

Індикатор Fisher можна віднести до найбільш простим гистограммным індикаторами, які визначають силу та напрямок тренду і дають сигнали про те, що тенденція змінюється.

У коді цього індикатора відсутній стандартний набір індикаторів для MetaTrader 4 або MetaTrader 5. Основа розрахунків індикатора Fisher – це мінімуми або максимуми цін за попередні періоди. В індикаторі застосовуються складні математичні обчислення, які полягають у визначенні співвідношення між цією ціною і ціновим максимумом/мінімумом. Індикатор може бути доступний всім клієнтам, які використовують торговельні термінали MT4 і MT5.

Індикатор може перемальовувати сам себе, це дає можливість старим барам перераховуватися у разі, якщо надходять нові бари.

Завантажити індикатор Fisher

 

У цього індикатора всього один вхідний параметр, який за замовчуванням має значення 10. Він називається Рeriod. Це період барів, на якому можна розрахувати точки екстремумів – мінімуми і максимуми.

Від величини цього числа залежить кількість створюються хибних каналів. Чим воно вище, тим кількість помилкових сигналів буде менше. Але це призводить до невеликої затримки індикатора.

Графік індикатора показує, що у разі якщо тренд висхідний, він буде відзначений зеленими лініями індикатора, а якщо спадний, то червоними. Так що відрізнити їх досить просто. Цей індикатор легкий у застосуванні: трейдер може закривати короткі позиції і відкривати довгу в тому випадку, коли відбувається зміна кольору ліній з червоного на зелений. А довгі позиції він може закривати з подальшим відкриттям коротких позицій, якщо колір змінюється з зеленого на червоний.

За замовчуванням періоду присвоюється значення десять.

Читай також: