Індикатор CustomCandle

У цій статті я хочу вам запропонувати інструмент, який допоможе проводити якісний технічний аналіз ринку. Особливо він буде корисний тим трейдерам, торгові стратегії яких передбачають відстеження ситуації не тільки на робочому таймфрейме, але і на старшому часовому інтервалі. Це індикатор CustomCandle. Він звільняє трейдера від необхідності в ході аналізу переходити з одного ТФ на інший.

А тепер давайте познайомимося з індикатором ближче.

Встановлюється індикатор в торговий термінал за стандартною схемою.

Виглядає індикатор CustomCandle так:

 

Налаштування індикатора CustomCandle

 

Основним параметром є TimeFrame. Він повинен відповідати тому ТФ, який ви хотіли б бачити на своєму робочому графіку. В моєму прикладі це H4 (240 хвилин).

Інші параметри стосуються візуального відображення.

UpCandle – вибір кольору для бичачих свічок.

DnCandle – колір для ведмежих свічок.

DojiColor – це колір свічок «доджі».

Widht і BGCandle – ширина контурів свічок та їх фон.

Торгівля з використанням індикатора CustomCandle

Індикатор CustomCandle застосовується для визначення найкращих точок входу в ринок.

На низхідному тренді шукаємо оптимальний вхід після корекції. Відкривати ордер на продаж слід після закриття ведмежою свічки індикатора, який в моєму випадку налаштований на Н4. Стоп-ордер встановлюємо трохи вище максимуму цієї свічки.

Будувати свою торгівлю лише на свідченнях цього індикатора можна. Обов'язково треба підібрати фільтр. В моєму прикладі – це змінна середня з періодом 50. Як бачимо, обидві точки входу в ринок, зазначені на графіку, перебували нижче МА, що підтверджує правильність рішення про продаж. В якості фільтра можна використовувати й інші індикатори, ефективність яких була перевірена на практиці.

І ще. Цей індикатор можна використовувати для відображення свічок з двох таймфрейм. Для цього його треба встановити на графіку двічі. Але щоб не заплутатися в показаннях, налаштування кольору у другому варіанті треба змінити. Для зручності можна створити для цих свічок яскравий фон. Загалом, треба зробити налаштування так, щоб вам було комфортно сприймати обидва індикатора. Для прийняття торгового рішення спочатку треба оцінити свічку самого старшого ТФ, а відкривати угоду на підставі свічки середнього часового інтервалу.

У будь-якому випадку, індикатор CustomCandle вимагає ретельного тестування на демо-рахунку і лише після цього можна переходити на його використання в реальній торгівлі.

Завантажити індикатор CustomCandle:

CustomCandle.rar

Інга Федорова

08.02.2017

 

Читай також: