Індикатор BMA

Індикатор BMA для торгівельної платформи MetaTrader являє собою допоміжну ковзну середню. Вона була створена непрофесійним розробником, але все одно є дуже ефективною. Індикатор підходить для торгових платформ MT4 і MT5. Він має в арсеналі три лінії: центральна (може бути як простий, так і згладженої, експоненційної або зваженої), верхня лінія (та ж центральна, але зсунутий на 2% вгору) і нижня (відповідно, зрушена на 2% вниз). Вони є рівнями опору і підтримки.

Вхідні параметри BMA

Вхідні параметри індикатора у наступні. MA_Period – це період ковзної середньої або центральної лінії, за замовчуванням виставлене значення 49. MA_Shift, також має значення за замовчуванням дорівнює 0. Вона являє собою горизонтальний зсув для кожної лінії на графіку.
Наступний параметр – MA_Method, значення за умовчанням 0, являє собою метод промальовування центральної лінії.

І останній параметр – Percentage, за замовчуванням рівний двом, представляє собою кількість відсотків для здійснення вертикального зсуву нижньої і верхньої ліній відносно центральної.

Продавати потрібно, коли ціна доходить до верхньої лінії, а купувати в тих випадках, коли ціна перетинає нижню лінію. При веденні торгівлі потрібно використовувати вузький стоп-лосс, адже ціна може проходити крізь лінії.

 

Читай також: