MetaTrader 5

Між виходом двох платформ MetaTrader 4 і Metatrader 5 минуло п'ять років. Перша торгова платформа MetaTrader 4 була випущена в 2004 році, а друга побачила світ у 2009 році. Metatrader 5 порівняно з МТ4 має набагато меншу популярність. Багато трейдерів просто не захотіли вивчати щось нове і продовжили працювати з версією 2004 року. На сьогодні все більше трейдерів вирішують, що МТ5 у багатьох аспектах краще, і переходять на торгівлю з її допомогою.

Завдяки новій торговій платформі трейдер може використовувати безліч торгових інструментів, серед яких ф'ючерси, акції, опціони, валютні пари та інші.

Основна відмінність між платформами полягає в тому, що МТ5 включає в себе роботу не тільки з валютним ринком Форекс. З-за цього у терміналі є більш повні таблиці з котируваннями. За допомогою таких доповнень трейдеру досить просто визначити, наскільки ринок глибокий. Крім того, оновлена база торговельних терміналів: замість чотирьох ордерів користувач тепер може розпоряджатися п'ятьма. Також до виконавців торгових операцій додався Exchange.

Скачати MetaTrader 5

 

В Metatrader 5 додані показники Profit Factor, Z-score і GHPR. Це в кілька разів полегшує задачу збільшення депозиту. Трейдеру доступний 21 таймфрейм, 38 торгових індикаторів і багато інших функцій, що підвищують ефективність його роботи.

Ще один спосіб збільшити ефективність – комбінувати функції, які надані в торговому терміналі. Такий спосіб не просто збільшить правильність аналізу, який робить трейдер, але і зробить кінцевий прогноз більш правдивим.

У новій торговій платформі значно збільшена продуктивність програми, тому всі завдання, поставлені трейдером, будуть здійснюватися з максимальною швидкістю. Всі дані на платформі зберігаються і передаються тільки в якості хвилинних барів, що допомагає збільшити швидкість завантажень графіків.

Для більш зручної роботи з Metatrader 5 був створений спеціальний навігатор. Навігатор по МТ5 допомагає трейдеру управляти безліччю торгових операцій, які передбачені терміналом. Це може бути як відкриття нових демонстраційних рахунків, так і використання різних індикаторів з графіками і скриптів.

Зараз торгова платформа Metatrader 5 не має такого успіху, як попередня MetaTrader, але все ще попереду. Наприклад, МТ5 визнана однією з кращих торгових платформ, які покликані організувати якісне брокерське обслуговування.

Читай також: