MetaTrader 4

Що є головним інструментом для здійснення трейдерської діяльності? Звичайно, це знання і досвід роботи, але все-таки основний буде торгова платформа. Найбільш популярною торговою платформою можна назвати МТ4. Вона б'є багато рекорди по скачуванню.

MetaTrader 4 – це програмне забезпечення, яке необхідно трейдеру для роботи на валютному ринку Форекс. Торговий термінал являє собою спільну роботу програмних інструментів і технічних. Їх взаємодія породжує відносини трейдера і брокера за допомогою різноманітних торгових операцій.

Зараз завантажувати і встановлювати на ПК торговий термінал вже не обов'язково, існують «лайт-версії» таких платформ. Вони можуть працювати за допомогою будь-якого інтернет-браузера.

Популярність торгової платформи MetaTrader 4 пов'язана з широким набором функцій для спекуляції валютою. Така особливість привертає більшість трейдерів: вони можуть за допомогою одного терміналу використовувати всі інструменти, з якими їм комфортно працювати.

Майже кожен ДЦ пропонує своїм клієнтам перелік торгових платформ, які доступні для скачування, при цьому нерідко цей список очолює саме платформа Метатрейдер 4. Завантаження торгового терміналу абсолютно безкоштовно, тільки це слід робити з офіційного сайту свого брокера або ж у нас.

Скачати MetaTrader 4

(Windows 98, XP, 2000, 2003, Vista, 7)

В МТ4 доступна послуга відкриття демонстраційного рахунку, що знову-таки тільки додає цьому терміналу популярності. Трейдер може використовувати його як для безпечного навчання, так і для того, щоб познайомитися з торговою платформою – вивчити її інтерфейс, всі пропоновані функції. До того ж у цьому терміналі існує можливість додавати необхідні торгівельні інструменти – для більш комфортної роботи трейдера.

Серце даного торгового терміналу – графік. При цьому кількість цих графіків повністю залежить від того, скільки валютних пар використовує трейдер в торгівлі на ринку. Від активних пар залежать відкриті графіки. До того ж, на одній парі можна відкрити декілька графіків. Це стає корисним, коли трейдер вміє використовувати кілька стратегій або торгових радників одночасно.

У даної торгової платформи відмінний інтерфейс. Очі не знаходяться в постійній напрузі: на чорному тлі досить зручно спостерігати за рухом графіків.

Звичайно, це далеко не повний опис торгового терміналу. Але тут вказані всі плюси і мінуси торгової платформи, більш детальну інформацію трейдер зможе знайти в інструкції по роботі з MT4.

Читай також: