Калькулятор Форекс

Досить популярним інструментом можна назвати саме калькулятор для Форекс. Він фіксує ризики і прибуток, які виникають внаслідок укладення угод. Використовуючи таку можливість, трейдер швидко розрахує рівні ризику, а також прогнозований прибуток у випадку застосування стоп-лоссов та інших рівнів. Основа розрахунку – рівні відкату Фиббоначи, які виникли всередині поточної хвилі на ринку.

Калькулятор Форекс допомагає спекулянту розрахувати розмір стягуваної маржі, скільки коштує один пункт, дізнатися рівень спреду та свопу і деякі інші параметри. Плюси Форекс калькуляторів в тому, що з їх застосуванням зникає необхідність займатися розрахунками параметрів вручну.

Нижче наведено перелік і опис Форекс калькуляторів, які є найпопулярнішими серед трейдерів:

 

  • Калькулятор Фібоначчі;
  • Калькулятор трейдера;
  • Калькулятор прибутку;
  • Калькулятор ціни піпса.

Калькулятор Фібоначчі

При використанні калькулятора Фібоначчі трейдер з легкістю може визначити всі основні рівні Фібоначчі, а також для певної валюти знайти лоу і хай рівні. Крім того, трейдеру надається можливість генерації основних рівнів. Калькулятор розраховує чотири основних рівня індикатора Фібоначчі: 61.8%, 50%, 38.2% і 23.8%. Для цього необхідно лише заповнити мінімальне і максимальне значення цього тренда в надану форму і натиснути кнопку старту розрахунків.

Завантажити файл ↓

 

Калькулятор трейдера

Калькулятор трейдера призначений для розрахунку параметрів угод, можливих ризиків, оцінки можливого доходу. Все це можна прораховувати буквально до будь-якої стратегії.

Стандартний набір калькулятора трейдера:

  • Розрахунок рівня маржі;
  • Розрахунок застави (валюта/відсоток);
  • Розрахунок пунктів збитку;
  • Розрахунок можливого прибутку;
  • Розрахунок свопу.

Завантажити файл ↓

 

Калькулятор прибутку

Цей калькулятор допомагає трейдеру розрахувати ризик та можливий прибуток. До того ж, трейдер буде знати, які цільові рівні краще, а заодно і відповідні їм ризик і прибуток. В основі калькулятора – відкати Фібоначчі (враховується локальний пік і дно). Може розраховувати ці дані для самих популярних валютних пар.

Калькулятор ціни піпса

Цей калькулятор допомагає розрахувати вартість одного піпса в тій валюті, в якій у трейдера відкритий торговий рахунок. Це можна здійснювати для всіх популярних валютних пар або ж таких, які дуже рідко використовуються. Всі дані, які калькулятор застосовує для розрахунків, відображається в режимі реального часу. Трейдеру буде корисно мати під рукою цей калькулятор для того, щоб планувати та розраховувати свої ордери.

Не всі з представлених калькуляторів можуть знадобитися трейдеру в його торгівлі – деякі здаються безглуздими. Все залежить від того, яку стратегію трейдер вибрав.

Також не останнє місце займають знання трейдера. Якщо він нічого не знає про ціну піпса, але при цьому збирається користуватися калькулятором для її розрахунку, ефект буде зворотним, замість прибутку вийде збиток.

Читай також: