Dots індикатор

Основа Dots – це індикатор, розроблений в TrendLaboratory ще в 2006 році. Він відображає даний напрям тренда. Це відбувається за допомогою розміщення на основному графіку різнокольорових точок.

Сині точки – це висхідний тренд, а червоні – спадний, ведмежий тренд. Цей індикатор не орієнтується на свідчення стандартних індикаторах торгівельної платформи MetaTrader. Свої обчислення він проводить за допомогою функціоналу iMA. Завдяки їй він отримує ціну в залежності від її типу. Ціна при цьому може бути наступною: типова, мінімуму і максимуму, відкриття або закриття.

Розрахунки проводяться з обчисленням косинуса кута зміни центи. При цьому за трейдером залишається право зміни декількох вхідних параметрів.

Використовувати цей індикатор можна платформи MetaTrader 4 і MetaTrader 5.

Скачати Dots індикатор

 

Всього в цьому індикаторі п'ять вхідних параметрів.

Перший – Length, виставляється за замовчуванням значення параметра, рівну 10. Це період індикатора. Чим вище значення, тим більшою буде затримка в часі, але при цьому в кілька разів зменшиться кількість помилкових сигналів.

Другий параметр – AppliedPrice, за замовчуванням прописується як PRICE_CLOSE і є типом ціни, який використовує індикатор у своїх обчисленнях.

Третій параметр досить корисний. Він дозволяє відфільтрувати сплеск ціни і не додає затримок у відображенні. За замовчуванням встановлюється значення, рівне 0.

Параметр Deviation відповідає за зсув індикатора по вертикалі, за замовчуванням дорівнює нулю.

І останній параметр – Shift, відповідає за зсув індикатора по горизонталі. За замовчуванням дорівнює 0.

З індикатором Dots багато рекомендують торгувати за такої стратегії: трейдер повинен дочекатися двох однакових точок, а після увійти в позицію по напрямку тренда. Але в деяких випадках вона не працює, тоді краще використовувати одну точку і сигнал з параметром Filter. Попередньо встановивши його на значення спреду 3. Це в даному випадку і стане альтернативою звичної стратегії.

Читай також: