Coppock

Індикатор Coppock для роботи з MetaTrader — це одне з втілень досить відомого індикатора кривий Коппока. Він був створений вперше в 1962 році Едвардом Коппоком.

Цей індикатор показує безліч довгострокових можливостей для продажу або купівлі валюти. Іноді це сигнал тільки для покупки. Визначаються моменти продажу і покупки за вимірюваннями зваженої ковзної середньої, при цьому період встановлюється в розмірі 10. І суми двох рівнів змін з відповідними періодами 14 11. Такий розклад вважається класикою. За допомогою такої версії індикаторів для MetaTrader4 і Metatrader 5, трейдер може змінювати різні параметри для базових індикаторів.

Скачати Coppock

 

Говорячи про вхідних параметрах, варто згадати, що їх чотири: ROC1Period, це період першої суми вимірювань (перший рівень), за замовчуванням встановлюється значення 14.

ROC2Period – це період другої суми змін (другий рівень), за замовчуванням встановлюється значення 11.

MAPeriod – указує на період ковзної среденей суми, за замовчуванням виставляється розмір 10.

Ще один параметр розглядається тільки при роботі з MT4. Це MAType, за замовчуванням виставляється значення 3 (WMA). Це метод ковзної середньої суми. Його всі трейдери настійно рекомендують не змінювати.

Найкраща стратегія для торгівлі за індикаторами Коппока – це купівля валюти в тих випадках, коли криві починають підніматися з дна на рівень вище нуля, і продаж у тому випадку, коли крива починає падати з вершини нижче нуля. Невеликі осідання або вершини необхідно просто ігнорувати. Цей індикатор може допомогти зі входом в тренд на зовсім ранній стадії. Але не варто сподіватися на вхід в ринок на постійних мінімумах або максимумах при його роботі.

Читай також: